Rulood

Firma KD-Interior Design OÜ pakub kassettruloosid, klassikaliseid ruloosid, miniruloosid, vertikaalseid ribakardinaid, Öö-Päev ruloosid, putukavastaseid võrkusid.

Meil võite leida suures valikus kangaid. Pakume toodete mõõtmis- ja paigaldusteenuseid.

Samuti võib osta meie salongist valmistatud magamistoa, külalistetoa ja köögi kardinate komplekte.

Rulood

Kassettrulood

Kassettrulood sobivad mistahes vormiga katteliistudega plastakendele, samuti standardsetele ja kaasaegsetele puit- ja alumiinimumist akendele. Ei hõlma aknalaua kasulikku ruumi, mis on eriti meelekohane kodulillede armastajatele. Piirab maksimaalselt päiksevalguse sattumist ruumi ning võib kasutada mistahes interjööris. Pakume suures valikus materjale – alates poolläbipaistvatest kuni valguskindlateni (Blackout).

Mini rulood

MINI rulood on kiiresti ja lihtsalt akna- või ukseraamile paigaldatavad väiksemate kruvide abil. Mini ruloo juhtimine ketiga, tänu millele fikseerub kangas mistahes kõrgusel. Mini ruloo peamiseks väärtuseks on konstruktsiooni lihtsus ja kompaktsus. MINI süsteem paistab väga kerge konstruktsioonina tänu peenele nöörile ja miniatuursele mehhanismile, mis ei põrka vastu nõlva ja võimaldab avada akna- või uksetiiba 90 % ulatuses.

Öö-Päev rulood

Öö-Päev ruloonkardinad saavad vaieldamatult teie toa kaunistuseks, lisavad mugavust ja komforti. Öö-Päev ruloode peamine eelis – võimalus reguleerida pimendamist toas kahekordse struktuuri arvelt. Sellel on kahekordne tiib teisalduvate dekoratiivkanga ja läbipaistva vuaali/võrgu triipudega. Kardinad värvitud polüestrist. Selline kangas takistab tolmu kogunemist. Valgustuse optimaalse reguleerimise võimalus ruumis, lausa kuni täieliku pimendamiseni.

Voldikkardinad

Voldikkardinad on praktiliselt universaalsed, sobivad ühtmoodi hästi igat vormi ja konstruktsiooni akendele ning on kergesti paigaldatavad. Kangaste ja faktuuride laialdane valik lubavad kasutada plisseeritud kardinaid teie interjööride erinevates stiililahendustes. Voldikkardinate kangas valmistatakse kurdude kujundamisega, mis annavad täiendavat mahtu ja meeldivat valguse hajutatust. Kujundades oma aknaid plisseeritud kardinatega, võite olla veendunud, et kodu muutub veelgi mugavamaks, terav ebameeldiv valgus aga ei hakka teid enam tülitama.

Roomakardinad

Roomakardinaid valmistatakse enamuses tekstiilist. Roomakardinad sobivad suurepäraselt mugava ja sooja atmosfääri loomiseks nii kodus, kui kontoris. Roomakardinate eeliseks on väiksem materjalikulu, kuna täielikult allalastuna moodustab kardin akna ees ühtlase pinna. Kardinat üles tõstes moodustuvad rooma krdinatele omased laiemad või kitsamad kurrud. Parima efekti loob tihe kangas, mis on kergesti töödeldav ning aknale paigaldades ripub alla ilusate kurdudega.

Horisontaalsed ribakardinad

Kujutavad endast horisontaalseid alumiiniumist ribakardinaid, mida paigaldatakse vahetult aknatiivale. Samuti on ribakardinad lihtsad kasutuses. Juhtimiseks piisab ühest ketist. Tänu mugavale lamellide või alumiiniumribadega juhtimismehhanismile, võib lamelle tõsta ja pöörata praktiliselt ühe käeliigutusega. Horisontaalsetele ribakardinatele mõeldud lamelle valmistatakse õhukesest alumiiniumlindist laisega 50 mm, 25 mm või 16 mm. Laialdane värvigamma võimaldab valida mistahes interjöörile vajaliku ribakardinate värvuse.

Ribakardinad ei pleegi päikse käes ning paistavad uutena isegi peale aastatepikkust kasutamist.

PUTUKAKAITSE

Putukavõrgud

 

Putukavõrgud kaitsevad kindlalt teie kodu putukate, tolmu ja papliehmete eest. Aknaraamile kinnitatud putukavõrk moodustab keskkonna ja ruumivahelise efektiivse filtri.

Putukavõrgu paigaldamine aknale võimaldab mõnu tunda soojast suveõhust, kartmata seejuures mustust või sääski.

Teil on küsimusi?

 

Meie spetsialistid vastavad rõõmuga mistahes
küsimustele, aitavad teha õige valiku, näitavad ette
ja soovitavad seda, mida vajate just teie!

 

info@kddesign.ee
Тел: +372 5692 5159
Тел: +372 5554 8566

15 + 4 =