KD-Interior Design OÜ

Meie kollektiiv koosneb kõrgklassi spetsialistidest, kellel on suur töökogemus ja rikkalik uute, julgete ja huvitavate ideede pagas. Spetsialiseerume metall- ja puitkonstruktsioonidest korpusmööbli valmistamisel ja montaažil enam kui 10 aastat. Oma tootmine asub otse Tallinnas.

Meilt võite leida kõik vajaliku siseruumide sisustuseks, alates välisuksest, lõpetades aknakardinate ja ruloode laialdase valikuga.

Mööbel

Tellimusel tehtud mööbli eripära seisneb mööbli konstrueerimises individuaalsete eskiiside alusel, võimaluses luua unikaalne ja stiilne interjöör kogu selle funktsionaalsusega.

Uksed

Liialt laia või kõrge ukseavaga probleemi võib lahendada külgvahetükkidega ülaakendega ustega, mis faktiliselt vähendavad ukseava, visuaalselt aga säilitavad selle mõõtmeid.

Aknad ja rulood

Halva ilma eest kaitsevad teid kvaliteetsed, profiilist GEALAN valmistatud plastaknad. Pakume mitte ainult valget värvi aknaid, vaid ka erinevat värvi dekoratiivkilega aknaid.

MILLEGA ME TEGELEME

KD-Design — on hea hinna ja kõrge kvaliteedi ideaalne suhe.

Köögid ja lükandustega riidekapid firmalt KD-Design — ilu, mugavus, ergonoomilisus ja paljufunktsionaalsus. Vormistades tellimuse meil, võite tulemuse üle uhkust tunda pikki aastaid. Kanname hoolt mitte ainult teie tervise, meeleolu ja ohutuse, vaid ka aja eest. Köögi või muu mööbli tellimust valmistatakse individuaalse ja eksklusiivse projekti alusel ja isegi kodunt väljumata.

Valides firma KD-Interior Design OÜ kodu, korteri või kontori sisustamise abilisena, rõhutate te kogumis oma individuaalsust,
saades vastutasuks ohutuse, rahu, mugavuse, harmoonia ja komfordi!

Vormistada tellimus – lihtsamast lihtsam!

Arveldus

Rääkige meile, mida soovite tellida. Arvestame välja ligikaudse hinna.

Mõõtmine

Helistage või jätke saidile oma tellimus.

Leping

Materjalide valik, hinna kooskõlastamine, eskiisi väljatöötamine. Tellitavate toodete hind määratakse kindlaks peale kõikide detailide kooskõlastamist. Sõlmime lepingu.

Toodete valmistamine

Individuaalsete mõõtudega kööke, lükandustega riidekappe, samuti ruloosid ja välisuksi toodetakse Tallinnas lepingus märgitud tähtaegade jooksul.

Kohale toimetamine
ja paigaldamine

Isiklik transport ja võimalus tellida toote paigaldamise teenust.

KD - Interior Design OÜ

Reg. 12225589
KMKR: EE101513742

E.Vilde tee 71, Tallinn, 12912
Kännukuke Kaubamaja

Tel: +372 56925159, +372 55548566
e-mail: kddesign.ou@gmail.com
www.facebook.com/kddesign.ee

4 + 3 =