SEINAPLAADID, «SEINATAHVLID», SKINAALID

Saavutada köögi lõplikku kujundit võib köögi lauaplaadi värvis seinapaneeli paigaldamisega, mis asub köögimööbli ülemise ja alumise osa vahel.

On ka muud seinapaneelide liigid: MDF´ist või puitlaastplaatidest paneelid, snikaalid – 6 mm paksusega klaas, kivipaneelid – naturaalsest või kunstkivist.

SEINAPANEELID, «SEINATAHVLID», SKINAALID

MDF´ist (puidkiudplaat) või plastist seinapaneel

Plastist või MDF´ist seinapaneel on üks kõige ratsionaalsem viimistlusmaterjal. Kerge valida köögi lauaplaadi ja lauatahvli värvikombinatsiooni, kerge monteerida ja paigaldada pistikuid vajalikku kohta.

Klaasist seinapaneel

Klaasist seinapaneel – paigaldamisel vajab spetsiaalse karkassi või ideaalselt tasase sina olemasolu. Klaasist seinapaneeli üheks suurimaks eeliseks on originaalsus ja individuaalsus – fototrüki abil võib klaasile kanda mistahes mustri. Karastatud klaasist skinaalide valimisel ei tasu karta nende paigaldamist otse plaadi taha.

Piltide valik fotode printimiseks siin: www.shutterstock.com

Kunstkivist seinapaneel

Kunstkiviga vooderdatud tööala ei karda niiskust, mehhaanilisi ja temperatuurimõjusid, erinevalt MGF´ist valmistatud paneelidest. Kunstkivist valmistatud paneelidesse võib teha pistikute või reelingute avad. Kunstkivist valmistatud paneelide paigaldamisel on tähtis, et seinad oleksid puhtad ja tasased.

MÖÖBLI VALGUSTUS, LISAVALGUSTUS

See on suurepärane lahendus mugava valmistamisprotsessi tagamiseks. Lambid või LED-lint köögi ülemise ääre all suurendavad mitmeid kordi tööpinna funktsionaalsust. Sest nende paigaldamise järgselt ei teki varjatud kohtI ning toidu valmistamine muutub veelgi mugavamaks. Õige valgustus – mistahes ruumi efektiivse kujunduse üks komponentidest.

Teil on küsimusi?

 

Meie spetsialistid vastavad rõõmuga mistahes
küsimustele, aitavad teha õige valiku, näitavad ette
ja soovitavad seda, mida vajate just teie!

 

info@kddesign.ee
Тел: +372 5692 5159
Тел: +372 5554 8566

2 + 5 =