UKSELUKUD JA FOONLUKUD

Tähtsust omab see, millised ukselukud paigaldatakse välisustele. Meie juures võite alati tellida teile vajaliku luku või uksefurnituuri.

Samuti pakub firma KD-design elektromagnetlukkude ja foonlukkude avamise süsteemi.

UKSELUKUD

Lukukomplekt ASSA 565

Lukukomplekt ASSA 565 kolmekihilise sulgkeelega lingiga. Vastupidav ja mugav skandinaavia tüüpi lukukomplekt sise- ja välisustele. Lukku võib sulgeda võtit keerates või keeratava lingi abil. Võtit või ukseriivi keerates 90° võrra tulevad välja nii riigel, kui lukukeel; linki vajutades vaid lukukeel.

Lukk Abloy 428

Lukk Abloy 428 kõrgenenud vastupidavusega tasemelukk (vastab sissemurdmiskindluse 4 klassile). Antud luku eripäraks on 8 taset, mis tagavad enam kui 100 000 erinevat võtmete konfiguratsiooni varianti. Võtit saab välja võtta vaid täielikult väljaulatuva või sissetõmmatud riigeliga. Karastatud terasest sirgkonstruktsiooniga riigli väljumine moodustab 20 mm.

Lukud CISA

Lukud CISA on tuntud oma kõrge valiteediga, kuna firma on erinevat tüüpi uste lukustussüsteemide maailmaliider. Sisselõigatav seifilukk CISA 57.028.50. Salamehhanismi tüüp: Tasemeline. Riiglite väljalend: 38 mm. Riigli diameeter: 14 mm. Lukustusmehhanism: Seifivõti.

Lukk SECUREMME 2025C5

Lukk SECUREMME 2025C5. Tasemetüüpi sisselõigatav lukk riivita. Klassikaline täisnurkne riigel 40 mm käiguga, sulgub 4 pööramisega.

FOONLUKKUDE SÜSTEEMID

Foonlukkude süsteemid on kõige lihtsamad ja taskukohasemad korteri, elumaja sissekäigu, väiksema kontori või suvila ohutuse tagamiseks mõeldud seadmed. Pakume firmade VIZIT ja RAINMANN foonsüsteeme. Samuti võib meie juures soetada nimetatud foonlukkude süsteemi uusi torusid.

Kui soovite vahetada välisukse lukku või paigaldada lisalukku, on firma KD-design valmis seda teenust pakkuma.

 

Teil on küsimusi?

 

Meie spetsialistid vastavad rõõmuga mistahes
küsimustele, aitavad teha õige valiku, näitavad ette
ja soovitavad seda, mida vajate just teie!

 

info@kddesign.ee
Тел: +372 5692 5159
Тел: +372 5554 8566

7 + 12 =