MÖÖBEL

Firma KD-Interior Design OÜ on mööbliturul töötamise aja jooksul realiseerinud sadu projekte, millede seas populaarsemad – lükandustega riidekapid ja köögid.

Tellimusmööbli eripära – individuaaleskiiside alusel mööbli konstrueerimisel luua võimalusel unikaalne ja stiilne interjöör selles oleva funktsionaalsusega. Tellimusmööbel projekteeritakse vastavalt teie soovidele – võetakse arvesse ruumide mõõtmeid, valitakse fassaadid ning kasutatakse kvaliteetset ja kaasaegset furnituuri.

Pöörduge meie poole mistahes ideega, meie aga püüame selle ellu viia!

MÖÖBEL

Kapid, garderoobid ja lükanduksed

Lükandustega riidekapid firmalt KD-design võivad interjööris saada erksaks rõhuasetuseks. Lükandustega riietekappe valmistatakse individuaalsete projektide alusel täpses vastavuses võetud mõõtudega ja kokkulepitud aegadel.

Kappide, garderoobide ja lükanduste tootmises kasutame laialdast värvivalikut, erinevate materjalide ja faktuuride kena kombinatsiooni.

Teie valikule pakutakse laialdase värvivalikuga Melamineeritud, erineva paksuse ja tekstuuriga puitlaastplaate erinevatelt tootjatelt. Kasutame nii tavalisi Peegleid, kui Pronkspeegleid.

Kui soovite ust mistahes mustri või ornamendiga, pakub firma KD-design peeglite Liivapuiste töötlust ja klaaside Fototrükki.

Samuti kasutame oma tootmises Värvitud klaasi – läbipaistmatu dekoratiivklaas, mis on ühelt poolt värvitud spetsiaalsete värvide ja lakkidega.

Pakume klaasikilede suurt Värvikile valikut.

Valmistame nii sirgeid kui nurkadega lükandustega kappe, sisseehitatud kappe või karkassi paigaldatud, mistahes laiusega, kõrgusega ja sügavusega kappe.
Kappide täitmiseks on meil erinev furnituur: sahtlid, korvid, jalatsite võred, pükstehoidjad, lipsudele mõeldud riidepuud.

Pöörduge meie poole suvalise ideega, meie aga püüame selle ellu viia!

Kappide ja lükanduste variandid:

Köögimööbel

Stiilne, mugav, kvaliteetne – selliseks saab olema teie uus köök firmalt KD-Design!

Laialdasest värvivalikust ja materjalidest võime ellu viia teie mistahes soovi.

Tänu kaasaegsele seadmestikule saab teie köök olema mitte ainult ilus, vaid ka kvaliteetne. Pakume mistahes hinnaklassiga erinevat furnituuri. Tööpinna (lauaplaadi) materjalina kasutame Plasti ja Kvartskivi.

Plastist lauaplaati valmistatakse puitlaastplaatidest kõrgrõhu all vooderdatud plastiga, mis on vastupidav, mustuse-, soojuse- ja niiskuskindel.

Kvartsist lauaplaat Technistone — kõrgkvaliteediga toode, mis on kriimustuste, hõõrdumise, killustamise kindel. Pinnal on mustuse, ebameeldivate lõhnade ja niiskuskindlus. Kvartskivist lauaplaat on vastupidav pesuvahendite koosseisu kuulvate agressiivsete ainete mõjule. Pinnalt on tahkunud rasva kerge eemaldada. Kvartsist lauaplaat ei karda kõrgeid temperatuure ja teenib teid vähemalt 50 aastat, kaotamata oma helki ja küllastunud värvi. Valides firma KD-Design kööke võite järgida ühtset värvigammat ja tekstuuri või siis kombineerida mitmeid värve ja katteid.

Firma KD-Design köökide värvigammas on matt varjundid kaasaegsetele, rahulikes värvides köökidele. Kasutame värvitud matt MDF´i ja Mattakrüüli:

Glamuursete ja ekspressiivsete köökide loomiseks pakume läikkatteid. Fassaade võib värvida mistahes värvi Tikkurila ja RAL kataloogist valides. Samuti pakume Akrüülist läikivaid fassaade:

Rõhutada interjöööri minimalistlikku peensust võib tänu mugavatele puidust dekooridele ja naturaalsele spoonile:

TÄISPUIDUST FASSAADID

Klassikalises stiilis köökide hindajatele pakume täipuidust fassaade.

LASTETOA MÖÖBEL

Kui otsustasite kindlustada oma last maksimaalselt mugava ja ohtu sisustusega, valmistame meeleldi laste või teismeliste mööbli teie tellimusel.

Lastetuba firmalt KD-design rõõmustab teie last ning vastab täielikult lastetoa mõõtudele.

VANNITOA MÖÖBEL

Vormistades vannitoa mööbli tellimuse firmas KD-design, saate vastutasuks kaasaegse, praktilise ja kvaliteetse mööbli.

KONTORIMÖÖBEL

Kontorimööbel firmalt KD-design ühendab endas
kõrget kvaliteeti ja taskukohaseid hindasid.

Teil on küsimusi?

 

Meie spetsialistid vastavad rõõmuga mistahes
küsimustele, aitavad teha õige valiku, näitavad ette
ja soovitavad seda, mida vajate just teie!

 

info@kddesign.ee
Тел: +372 5692 5159
Тел: +372 5554 8566

9 + 12 =